Oficjalnie: Wan-Bissaka w United

Młody obrońca związał się z klubem z Old Trafford pięcioletnim kontraktem.

Aaron-Wan-Bissaka

PremierLeague.com

Zgodnie z przewidywaniami, Aaron Wan-Bissaka został piłkarzem Manchesteru United. 21-latek podpisał z Czerwonymi Diabłami pięcioletni kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Wan-Bissaka ma za sobą udany sezon 2018/19. Prawy obrońca wystąpił w 35 meczach Premier League i był wyróżniającym się piłkarzem Crystal Palace. Nic dziwnego zatem, że zaczęto spekulować o jego rychłych przenosinach do lepszego zespołu. Faworytem do pozyskania młodzieżowego reprezentanta Anglii niemal od samego początku był Manchester United. Czerwone Diabły wreszcie dopięły swego. W sobotę transfer Wan-Bissaki został oficjalnie ogłoszony. 

To niewiarygodne uczucie i ogromny zaszczyt móc nazwać siebie piłkarzem Manchesteru United. Wiem, że tylko garstka piłkarzy może tak o sobie powiedzieć. Nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do zespołu. Teraz będę miał krótką przerwę po Mistrzostwach Europy, ale niecierpliwie czekam już na rozpoczęcie treningów z menedżerem i nowymi kolegami klubowymi. – powiedział Wan-Bissaka tuż po podpisaniu kontraktu z United.

Aaron Wan-Bissaka podpisał z klubem z Old Trafford pięcioletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Według nieoficjalnych źródeł, kwota transferu wyniosła około 50 milionów funtów.

Źródło: manutd.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi