

Oficjalnie: Turan w Galatasaray
Arda Turan został nowym piłkarzem Galatasaray – poinformował turecki klub.
Sentymentalny powrót Turana stał się faktem. 33-latek został nowym zawodnikiem Galatasaray, którego jest wychowankiem. Po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z klubem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2021 roku. 33-latek założy koszulkę z numerem 68.
Turan w Galatasaray przeszedł wszystkie szczeble rozwoju. Od kategorii juniora do zespołu seniorów. To właśnie w barwach Galatasaray wypłynął na szerokie wody futbolu. Zadebiutował w reprezentacji Turcji, a w 2011 r. trafił do Atletico Madryt. Po 4 latach spędzonych w stolicy Hiszpanii przeniósł się do FC Barcelony. W zespole „Dumy Katalonii” wiodło mu się ze zmiennym szczęściem. Finalnie wystąpił w 55 spotkaniach. Strzelił 15 bramek i zaliczył 11 asyst.
Piłkarską karierę zaburzył licznymi ekscesami poza boiskowymi. Takimi jak: nielegalne posiadanie broni czy przemoc w stosunku do dziennikarza lub tureckiej gwiazdy muzyki popularnej.
Od stycznia 2018 r. grał w Istanbule Basaksehir FK. Ostatni raz na boisku pojawił się 1 grudnia, w meczu tureckiej ekstraklasy z Antalyasporem. Rozegrał 5 minut.
-
Kwadrans futboluBarcelona znowu niszczy Real, sezonie zakończ się! I KWADRANS FUTBOLU #159
Rafał Makowski / 11 maja 2025, 21:50
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21