Oficjalnie: Tom Hateley zostaje w Gliwicach

Tom Hateley

03.06.2020, Gliwice, Trening Piasta Gliwice, N/z Tom Hateley, fot Michal Ostrowski/REPORER


Piast Gliwice skorzystał z opcji przedłużenia kontaktu z Tomem Hateleyem i tym samym 32-letni Anglik pozostanie na Górnym Śląsku do 30 czerwca 2023 roku.

Pierwszym klubem w Polsce Hateleya był Śląsk Wrocław w 2014 roku. Po krótkim pobycie w szkockim Dundee FC trafił do Gliwic. W październiku ponownie związał się z Piastunkami po rocznej przygodzie z AEK Larnaka.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że klub zdecydował się na przedłużenie mojej umowy. Świetnie czuję się w Gliwicach i cieszę się, że dalej będę mógł reprezentować Piasta. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie trener, dyrektor sportowy i włodarze klubu. Mam nadzieję, że pomogę zespołowi w osiągnięciu kolejnych sukcesów – powiedział Tom Hateley.

– Chciałbym zachować miejsce w składzie. W drużynie jest duża konkurencja, a zdrowa rywalizacja sprzyja całemu zespołowi. Chcę wygrywać i zdobywać medale. Wspomniałem o tym, kiedy wróciłem do Piasta Gliwice. W ostatnich miesiącach zbudowaliśmy coś specjalnego i mam nadzieję, że utrzymamy tę serię również w przyszłym sezonie. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej historii – dodał Anglik.

źródło: piast-gliwice.eu /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.