Oficjalnie: Tiago Alves w Piaście Gliwice

piast-gliwice.eu

– Jestem bardzo zadowolony, że mogłem się tutaj znaleźć. Bez wątpienia transfer do drużyny mistrza Polski traktuję jako wielką szansę – powiedział Tiago Alves po podpisaniu kontraktu z Piastem Gliwice.

23-letni Portugalczyk podpisał kontrakt do końca czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia. Od lutego Tiago Alves był zawodnikiem Olimpii Grudziądz, z którą awansował do Fortuny I Ligi. – Jestem ofensywnym zawodnikiem. Mogę grać na obu skrzydłach, a także jako podwieszony napastnik. Moją mocną stroną jest szybkość, co mam nadzieję będzie dane mi pokazać w Gliwicach – dodał nowy nabytek “Piastunek”.

Tiago miał dobre wejście w ten sezon 1. ligi. W sześciu meczach strzelił trzy bramki, czym potwierdził swoją formę z poprzednich rozgrywek. Posiada duże umiejętności, dzięki którym może występować na każdej pozycji w formacji ofensywnej. Jego głównymi atutami są między innymi szybkość, technika oraz drybling. Jestem pewny, że w naszej drużynie jeszcze się rozwinie – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

źródło: piast-gliwice.eu / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *