Oficjalnie: Szymonowicz wypożyczony do Cracovii

cracovia.pl

Dawid Szymonowicz został wypożyczony na okres 12 miesięcy z możliwością transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok do Cracovii.

Cracovia zbroi się przed startem nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Do zespołu „Pasów” dołączyli: Marcos Alvarez, Michael Gardawski, Ivan Marquez i Rivaldinho. Tym razem przyszedł czas na posiłki z Polski. Na stadion przy ulicy Kałuży, trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z możliwością transferu definitywnego Dawid Szymonowicz.

25-latek jest nominalnym środkowym obrońcą. Zawodnik urodzony w Lidzbarku Warmińskim w minionym sezonie bronił barw odpowiednio Rakowa Częstochowa i Jagiellonii Białystok. Wystąpił w 21 spotkaniach z uwzględnieniem wszystkich rozgrywek. Na boisku spędził 1.318 minut.

W przeszłości związany był głównie z klubami z województwa warmińsko-mazurskiego. Reprezentował barwy: DKS-u Dobre Miasto, OKS-u Olsztyn oraz Stomilu Olsztyn. Dobrą grą w tym ostatnim klubie zapracował na transfer do drużyny „Dumy Podlasia”. W czasach gry w barwach Jagiellonii Białystok był wypożyczany do słowackiego FC Zlate Moravce oraz Termaliki Nieciecza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x