Oficjalnie: Szymon Szydełko nowym trenerem Hutnika Kraków

nh2010.pl

Szymon Szydełko został nowym trenerem drugoligowego Hutnika Kraków. 37-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku zwolnionego w poprzednim tygodniu – Leszka Janiczaka. 

Przeciętna postawa Hutnika Kraków w rundzie jesiennej drugiej ligi spowodowała zwolnienie Leszka Janiczaka z funkcji pierwszego trenera zespołu. Beniaminek rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 13. punktów na koncie. Do znajdującego się tuż nad strefą spadkową Znicza Pruszków traci trzy “oczka”.

W środę nowym trenerem krakowskiego klubu został Szymon Szydełko, posiadający licencję trenerską UEFA PRO. 37-letni szkoleniowiec podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do końca trwającego sezonu. Jego asystentem będzie Grzegorz Staszewski.

Szymon Szydełko  ostatnio pracował w Stali Stalowa Wola – na poziomie drugiej i trzeciej ligi. Z klubu z województwa podkarpackiego odszedł pod koniec października. W przeszłości był odpowiedzialny za wyniki takich klubów jak Izolator Boguchwała, Crasnovia, Karpaty Krosno, Resovia, JKS Jarosław czy Sokół Sieniawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.