Oficjalnie: Szymon Szydełko nowym trenerem Hutnika Kraków

nh2010.pl

Szymon Szydełko został nowym trenerem drugoligowego Hutnika Kraków. 37-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku zwolnionego w poprzednim tygodniu – Leszka Janiczaka. 

Przeciętna postawa Hutnika Kraków w rundzie jesiennej drugiej ligi spowodowała zwolnienie Leszka Janiczaka z funkcji pierwszego trenera zespołu. Beniaminek rozgrywek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 13. punktów na koncie. Do znajdującego się tuż nad strefą spadkową Znicza Pruszków traci trzy “oczka”.

W środę nowym trenerem krakowskiego klubu został Szymon Szydełko, posiadający licencję trenerską UEFA PRO. 37-letni szkoleniowiec podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do końca trwającego sezonu. Jego asystentem będzie Grzegorz Staszewski.

Szymon Szydełko  ostatnio pracował w Stali Stalowa Wola – na poziomie drugiej i trzeciej ligi. Z klubu z województwa podkarpackiego odszedł pod koniec października. W przeszłości był odpowiedzialny za wyniki takich klubów jak Izolator Boguchwała, Crasnovia, Karpaty Krosno, Resovia, JKS Jarosław czy Sokół Sieniawa.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *