Jagiellonia Białystok

Cillian Sheridan podpisał 2,5 letni kontrakt z Jagiellonią Białystok. Irlandczyk przechodzi do „Jagi” z cypryjskiej Omonii Nikozja.

W przeszłości napastnik związany był z takimi klubami jak: Celtic Glasgow, Motherwell, St Johnstone, Plymouth Argyle, CSKA Sofia, czy Kilmarnock. Na Cypr trafił w 2013 roku, gdzie to w barwach APOEL-u Nikozja zdobył dwukrotnie tytuł mistrza kraju i dwa puchary krajowe. W 2015 roku podpisał kontrakt z Omonią.

Zawsze, kiedy przychodzisz do nowego klubu, w którym są znajome twarze, łatwiej o szybszą aklimatyzację. Po tym co usłyszałem od Ivana wiem, że Jagiellonia jest bardzo przyjaznym, rodzinnym klubem. Wszyscy ludzie, których do tej pory spotkałem robią wszystko, bym czuł się tu, jak w domu. Na pewno chcę jak najlepiej zacząć. Od początku chce pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli dostanę szansę, chce być gotowy pomóc zespołowi w odnoszeniu sukcesów i zwycięstwie w rozgrywkach.Dobrze jest czuć presję, wtedy łatwiej jest pokazać się z dobrej strony. Jeśli twoje wyniki pozostają bez znaczenia. Jeśli nikt nie dba o to czy przegrywasz, czy wygrywasz, nie ma w tym żadnej zabawy. – powiedział Irlandczuk dla oficjalnej strony klubu.

To trzeci zimowy transfer Jagiellonii. Wcześniej udało się ściągnąć Arvydasa Novikovasa i Zygmunta Gordona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.