Oficjalnie: Sandro Schwarz trenerem Herthy Berlin

herthabsc.com

Hertha Berlin ogłosiła, że jej szkoleniowcem przez najbliższe dwa lata będzie Sandro Schwarz, który do niedawna pracował w Dynamie Moskwa.

Felix Magath uratował Bundesligę berlińczykom po ekscytujących barażach z HSV Hamburg. Po wykonaniu zadania nie chciał zostać dłużej w klubie.

– Podczas poszukiwań nowego trenera Herthy szukaliśmy kogoś z pasją i emocjami, a także z odpowiednimi umiejętnościami trenerskimi. Sandro zademonstrował to wszystko w Mainz 05 i Dynamo Moskwa – powiedział dyrektor sportowy Fredi Bobić.

Nie wszystkim kibicom spodobała się postawa trenera, który wypełnił umowę w Moskwie i nie wyjechał zaraz po inwazji Rosji na Ukrainę. – Odbyłem wiele bardzo dobrych i intensywnych rozmów z Fredi Bobiciem. Były tak otwarte i jasne, jak tylko można było mieć nadzieję. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę pomóc w kształtowaniu tego nowego początku – powiedział Schwarz.

Klub przeszedł przez trudny okres i naprawdę nie mogę się doczekać, aby zmienić to w coś pozytywnego poprzez ciężką pracę, radość i mnóstwo energii – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.