Oficjalnie: Roma wzmacnia defensywę talentem z MLS

ASRoma.pl

Roma potwierdziła transfer młodego, utalentowanego amerykańskiego obrońcy. Tym samym zagrała na nosie Juve, które było bardzo blisko pozyskania gracza.

Bryan Reynolds zwiąże się z Giallorossimi kontraktem obowiązującym do czerwca 2025 roku. Wpierw jednak przychodzi na wypożyczenie, po któym Roma ma obowiązek go wykupić. Kwota transferu wyniesie wedle źródeł około 6,75 miliona euro. Mówi się także o 5,65 miliona w bonusach.

19-latek był już bardzo blisko Juve, które z kolei chciało go od razu wypożyczyć do Benevento. “Stara Dama” nie ma już miejsca na gracza spoza tych z paszportem UE i stąd tak miał wyglądać transfer. Wyniknęły z tego jednak opóźnienia, a zważywszy, że władze FC Dallas żyją dobrze z nowym kierownictwem Romy, Friedkinami, przychylili się do ich oferty.

Prawy obrońca miał stawić się na podpisanie kontraktu już przedwczoraj. Jego oficjalną prezentację przełożono jednak ze względu na kolejny test na COVID-19. Ten ponownie wyszedł negatywnie i dziś nic już nie stanęło na przeszkodzie by gracz złożył podpis pod kontraktem. Wczoraj obejrzał już zaś z trybun mecz z Hellasem.

W barwach byłego już klubu zza Oceanu Reynolds rozegrał 27 spotkań. Zanotował w nich 5 asyst, z czego 4 w ubiegłych rozgrywkach, a jedną w aktualnych.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *