Oficjalnie: Podstawowy obrońca Cracovii przedłużył kontrakt z klubem

Twitter/mkscracoviasa


Cornel Rapa przedłużył wygasający 30 czerwca kontrakt z Cracovią i tym samym zostanie w stolicy Małopolski na kolejne dwa lata.

– W Cracovii czuję się bardzo dobrze, mam zaufanie do kolegów i sztabu szkoleniowego – mówił Rapa tuż po podpisaniu kontraktu i trudno się z nim nie zgodzić. Obrońca od momentu przyjścia do Cracovii jest jej podstawowym defensorem.

W niedawno zakończonej kampanii rozegrał 33 mecze, w których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. 32-latek pozostaje optymistą i zapowiada walkę.. o zwycięstwo w Ekstraklasie.

– Jestem pełen optymizmu, możemy tutaj osiągnąć wielkie rzeczy. Cieszę się, że będę mógł pomóc przez kolejne dwa lata. Prawie cztery lata, odkąd przyszedłem do Cracovii zleciało bardzo szybko. Mam wiele wspomnień, ale do głowy przychodzi mi szczególnie finał Puchar Polski i moment powrotu do Krakowa. To było niesamowite uczucie. Następny sezon będzie ciężki, musimy się do niego dobrze przygotować. Potem musimy się szykować na walkę o pierwsze miejsce, dlaczego nie? – zakończył.

źródło: cracovia.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.