

Oficjalnie: Pique w Barcelonie do 2022 roku
Mimo, iż o ugodzie Gerarda Pique z klubem było wiadomo już od dwóch tygodni, to dopiero teraz zawodnik złożył swój podpis pod kontraktem.
Piłkarz dzisiaj po południu zjawił się na Camp Nou, gdzie w obecności kamer i dziennikarzy, złożył swój podpis pod kontraktem. Ze szczegółów nowej umowy, najważniejsza zdaje się być klauzula, która wynosi teraz 500 mln euro. Gerard całe zajście skwitował następującymi słowami:
"Jestem bardzo szczęśliwy, Barca to mój dom. Mam nadzieje zakończyć karierę na Camp Nou. Nie jestem zainteresowany grą dla innej drużyny. Barcelona albo nic. Gdybym nie mógł założyć koszulki Blaugrany, poddałbym się. Gram w piłkę dla Barcy"
📄🖊 It's official - @3gerardpique has signed a new Barça contract until 2022!
🔵🔴 #Piqué2022 pic.twitter.com/p8ECSx1wkH— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 29, 2018
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać







Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli







Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































