Oficjalnie: Piotr Pyrdoł w Legii Warszawa

legia.com

Legia Warszawa pozyskała 20-letniego Piotra Pyrdoła z ŁKS-u Łódź, z którym związała się 2,5-letni kontraktem z opcją przedłużenia. Skrzydłowy będzie występował z numerem 31.

Bardzo się cieszę, że dołączam do największego klubu w Polsce. To duży krok w mojej karierze i wielka szansa. Jestem kreatywnym zawodnikiem i mam przekonanie, że dzięki osobom, z którymi będę tu pracował, rozwinę się zarówno jako piłkarz, jak i człowiek – powiedział Piotr Pyrdoł. Piłkarz, który ma status młodzieżowca rozegrał w bieżących rozgrywkach ligowych dziesięć spotkań i zdobył jedną bramkę (z Zagłębiem Lubin 3:1).

Piotr Pyrdoł to piłkarz, którego doskonale znamy jeszcze z czasów juniorskich. Długo śledziliśmy jego rozwój. Cieszymy się, że dołączył do nas przed zgrupowaniem, co przyspieszy proces aklimatyzacji. Jego zmysł do gry kombinacyjnej, inteligencja boiskowa i wyszkolenie techniczne świetnie powinny się wkomponować w funkcjonowanie i styl naszego zespołu. Z pewnością pomożemy mu rozwinąć jego potencjał – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

źródło: legia.com / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi