Oficjalnie: Piast Gliwice przedłużył umowę z defensorem

pilkarskiswiat.com

Tomasz Mokwa podpisał nowy kontrakt z Piastem Gliwice. Umowa 28-letniego obrońcy będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Jestem zadowolony, że klub obdarzył mnie zaufaniem na kolejne lata. Będę starał się za to odpłacić jak najlepiej potrafię. Bardzo dobrze czuję się w Piaście, więc propozycja nowego kontraktu bardzo mnie ucieszyła. Chciałbym w każdym roku udowadniać swoją przydatność i pomóc zespołowi w walce o najwyższe cele – powiedział Tomasz Mokwa po podpisaniu kontraktu.

Mokwa występuje w Piaście od 2014 roku z przerwą na grę w GKS-ie Katowice. W barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał łącznie 82 spotkania, w których strzelił dwa gole oraz zanotował cztery asysty. Razem z zespołem zdobył złoty, srebrny oraz brązowy medal mistrzostw Polski.

– Tomasz Mokwa pokazał, że jest zawodnikiem, którego ten zespół potrzebuje. Udowodnił to nie tylko w ostatnich meczach, ale przede wszystkim na treningach. Nowa umowa jest tego potwierdzeniem oraz docenieniem ciężkiej pracy i ambicji, które Tomek pokazuje każdego dnia – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

źródło: piast-gliwice.eu /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *