Oficjalnie: Paweł Żuk odchodzi z Wisły Płock

wisla-plock.pl

Jeszcze zimowe okienko transferowe się nie rozpoczęło, a kadra Wisły Płock uszczupliła się o jednego zawodnika. W piątek, 11 grudnia Paweł Żuk rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Tylko pół roku trwała przygoda Pawła Żuka z Wisłą Płock. 19-letni obrońca, który w lipcu przeniósł się do Płocka na zasadzie transferu definitywnego z Lechii Gdańsk, rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Były piłkarz młodzieżowych zespołów Evertonu stał się tym samym wolnym zawodnikiem. Do nowego klubu będzie mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu.

Paweł Żuk nie będzie już reprezentował barw Wisły Płock. Obrońca rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i stał się wolnym zawodnikiem. Pawle, dziękujemy wszystko i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze! – poinformował klub w specjalnym komunikacie, zamieszczonym na stronie wisla-plock.pl

Paweł Żuk w trwającym sezonie pełnił głównie rolę rezerwowego. 19-latek wystąpił w trzech spotkaniach ligowych oraz jednym pucharowym z GKS-em Tychy (1:2). Na boisku łącznie przebywał przez 282 minuty.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.