Oficjalnie: Pablo Torre w Barcelonie

fcbarcelona.com


FC Barcelona potwierdziła podpisanie umowy z Pablo Torre do połowy 2026 roku. 19-latek został sprowadzony na Camp Nou z Racingu Santander.

Od 2015 roku był zawodnikiem młodzieżowych drużyn Racingu i zadebiutował w pierwszym zespole pięć lat później. W minionych rozgrywkach awansował z Racingiem na zaplecze La Ligi. W kontrakcie zawarto klauzulę odejścia 100 mln euro. Katalończycy zapłacili pięć milionów euro, a po spełnieniu bonusów, kwota transferu wyniesie 20 mln.

– Prawda jest taka, że jestem bardzo szczęśliwy, jak i cała moja rodzina Jesteśmy zachwyceni miastem i mam nadzieję, że dam z siebie wszystko, aby móc pomóc drużynie. Jestem graczem, który lubi mieć stały kontakt z piłką.W dłuższej perspektywie każdy, kto przyjeżdża do Barcy, chce odnieść sukces. Przychodzę z najwyższą pokorą – powiedział Pablo Torre.

– Xavi zadzwonił do mnie. Oczywiście byłem zaskoczony, że ktoś taki jak on znał mnie tak dobrze. Wyjaśnił mi projekt i czego ode mnie oczekuje i jestem zachwycony, że tu jestem. Leo Messi, Andres Iniesta czy Xavi są moimi idolami – oznajmił Hiszpan pochodzący z Soto de la Marina.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.