Oficjalnie: Napastnik Legii Warszawa bez Covid-19, będzie do dyspozycji w ligowym klasyku

Wisla - Legia, Emreli

Zdjęcie: Mateusz Kostrzewa (Legia.com)

Mahir Emreli po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Azerbejdżanu przeszedł dodatkowe badania na obecność Covid-19. Test nie wykazał u napastnika Wojskowych zakażenia koronawirusem.

We wtorek 24-latka brakowało w kadrze meczowej el. MŚ 2022 z Serbią, ponieważ stwierdzono u niego zakażenie Covid-19. Piłkarz na całe szczęście przyleciał do Warszawy, by przejść jeszcze raz testy.

“Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u zawodnika Legii Warszawa – Mahira Emrelego, zgodnie z ustaleniami sztabu medycznego stołecznej drużyny, powtórzony wynik testu u 24-letniego napastnika dał wynik negatywny. Zawodnik jest zaszczepiony i nie ma żadnych objawów. O całym zdarzeniu, na twitterze poinformowała rzecznik Legii Warszawa, Izabela Kruk”.

“13 października, po powrocie do Warszawy, Mahir Emreli przeszedł następny test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, który również dał wynik negatywny. Przez cały ten czas zawodnik nie wykazywał żadnych objawów. W związku z tym piłkarz dołączy do treningów z zespołem i będzie do dyspozycji trenera w meczu PKO Bank Polski Ekstraklasy z Lechem Poznań”.

źródło: legia.com /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.