Oficjalnie: Mohammad Awwad odchodzi z Lecha Poznań

lechpoznan.pl

Mohammad Awwad nie wystąpi już w barwach Lecha Poznań. Wypożyczenie Izraelczyka do “Kolejorza” zostało skrócone. Piłkarz wraca do izraelskiego Maccabi Hajfa. 

Mohammad Awwad trafił do “Kolejorza” latem ubiegłego roku na zasadzie rocznego wypożyczenia z Maccabi Hajfa. Władze Lecha Poznań wiązały z nim spore nadzieje, których jednak Izraelczyk nie spełnił. Mohammad Awwad przez większość swojego pobytu na Bułgarskiej rozczarowywał. 23-latek miał olbrzymie problemy z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie. Awwad we wszystkich rozgrywkach wystąpił w szesnastu spotkaniach, w których strzelił dwie bramki. Na listę strzelców wpisał się w ligowym starciu z Cracovią (1:1) i pucharowej potyczce z drugoligowym Zniczem Pruszków (2:3).

Umowa wypożyczenia pomiędzy klubami zakładała możliwość skrócenia tego transferu czasowego. W środowy wieczór izraelski klub skorzystał z tego zapisu w dokumencie. – Wtedy zapadła ostateczna decyzja o zakończeniu wypożyczenia 23-latka do Lecha Poznań i jeszcze tego samego dnia Awwad udał się do Izraela. W czwartek w południe oba kluby podpisały w tej sprawie dokumenty i napastnik – prawdopodobnie – w rundzie wiosennej będzie reprezentować Maccabi Hajfa – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, opublikowanym na stronie lechpoznan.pl.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *