Oficjalnie: Mickey van der Hart w Lechu Poznań

lechpoznan.pl

24-letni Mickey van der Hart pozytywnie przeszedł testy medyczne i związał się z Lechem Poznań. Holenderski golkiper podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia. 

Przez ostatnie cztery sezony Mickey van der Hart bronił barw PEC Zwolle, w którym miał okazję występować z Mateuszem Klichem. Bramkarz jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu pozyskania Mickeya. Jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam, który zapewnił mu odpowiednie wyszkolenie. Bardzo dobrze gra nogami, ma też znakomity refleks. Pomimo wieku rozegrał już ponad sto spotkań w Eredivisie. Drzemie w nim ogromny potencjał i możliwości dalszego rozwoju – powiedział dyrektor sportowy, Tomasz Rząsa.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że tutaj jestem. Dla mnie jest to duży krok w mojej karierze. Nie ukrywam, że przyszedłem tutaj, żeby zdobywać trofea. Uważam, że Lech powinien co roku grać o najwyższe cele. Indywidualnie chciałbym być najlepszym bramkarzem w Ekstraklasie. Wiem, że ten sezon nie był zbyt udany, ale wierzę, że uda nam się to zmienić w kolejnym – mówi nowy nabytek “Kolejorza”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi