Oficjalnie: Michał Kaput w Piaście Gliwice

piast-gliwice.eu

Michał Kaput po ponad trzech latach opuścił Radomiaka Radom. 23-latek został piłkarzem Piasta Gliwice.

Pomocnik podpisał umowę z Piastunkami do czerwca 2025 roku. – W życiu piłkarza są takie chwile, w których przychodzi czas na zmiany. Tak było też w moim przypadku i dlatego też zdecydowałem się na transfer do Piasta – powiedział Michał Kaput.

– Jestem bardzo zdeterminowany. Chciałbym wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie i pokazywać się z jak najlepszej strony, by wygrywać każdy mecz z Piastem – dodał. W tym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w 18 spotkaniach.

– Michał to drugi zawodnik na tej pozycji, który dołączył do nas w trakcie tego okna transferowego. Mamy względem niego konkretny plan, a i on sam ma swoje ambicje. Z racji tego, że nasze cele są pokrewne liczymy, że zyska na tym cała społeczność gliwickiego Piasta – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

– Przy tym ruchu decydowały szczegóły. Działaliśmy sprawnie i konkretnie. Jesteśmy szczęśliwi z finału rozmów i z tego, że Michał do nas trafił. Obserwowałem go już dwa lata i myślę, że teraz jest idealny Trzymamy za niego kciuki, bo pozycja, na jakiej gra jest bardzo istotna. Wierzymy, że ten młody zawodnik w najbliższej przyszłości będzie ważną postacią w naszym zespole – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

źródło: piast-gliwice.eu /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.