Matty Cash | Reprezentacja Polski
Udostępnij:

Oficjalnie: Matty Cash nie zagra z Albanią, obrońca opuścił zgrupowanie

Matty Cash w wyraźnie przegranym spotkaniu z Czechami (1:3) eliminacji mistrzostw Europy 2024, doznał kontuzji, która wykluczyła go z przygotowań do Albanii (poniedziałek, godz. 20:45).

Biało-czerwoni w debiucie Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji Polski skompromitowali się w Pradze, a stracona bramka w 27. sekundzie zapisała się do historii. Linia obrony złożona z trzech piłkarzy Premier League, nijak nie potrafiła się przeciwstawić Czechom. Dodatkowo w 9. minucie boisko z urazem opuścił Matty Cash i jak się okazuje musiał wyjechać ze zgrupowania.

"Matty Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski z powodu urazu odniesionego we wczorajszym meczu. Przeprowadzone dziś badanie potwierdziło naciągnięcie mięśnia płaszczkowatego, który wyklucza jego udział w meczu z Albanią. Przerwa w treningach potrwa około 7 dni" - przekazano w komunikacie.

Polska po pierwszej kolejce el. EURO 2024 jest ostatnia w grupie E. Wczoraj Mołdawia zremisowała z Wyspami Owczymi (1:1). Już w poniedziałek Polacy podejmą na PGE Narodowym Albanię (godz. 20:45).