Matty Cash opuści mecz z Albanią. Hajto: “Udał kontuzję”

Matty Cash

YouTube/Łączy nas piłka

Matty Cash został zmieniony w 9. minucie meczu z Czechami. Wszystko przez uraz, którego nabawił się na początku spotkania. Wszystko przez problemy z mięśniami łydki. Były reprezentant Polski – Tomasz Hajto, uważa, że Cash udał kontuzje.

Po porażce 3:1 w Pradze brakuje pozytywów w naszej kadrze. Dwa stracone gole w trzech pierwszych minutach zabiły nadzieje w Polakach. Podłamali się kibice, ale też zawodnicy na boisku. Brakowało zaangażowania, “Orły” zagrały bardzo słabe zawody przeciwko Czechom.

Pierwszej zmiany szkoleniowiec dokonał po dziewięciu minutach. Nie była to jednak zmiana taktyczna, a podyktowana urazem zawodnika Aston Villi – Matty’ego Casha. Boczny obrońca naciągnął sobie mięsnie łydki, musiał zejść z placu gry. Tomasz Hajto uważa jednak, że Matty udał kontuzje.

– Nasz prawy obrońca Cash w ogóle nie wszedł w mecz. Na koniec uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję. Zszedł, bo wiedział, że zejdzie – powiedział Hajto.

Nie wiemy też skąd były zawodnik Schalke 04 wziął takie informacje. PZPN poinformował, że Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji po przeprowadzeniu badań.

Reprezentacja Polski następny mecz rozegra w poniedziałek przeciwko Albanii. Występ Casha jest wykluczony.