

Oficjalnie: Mateusz Mak zawodnikiem Piasta Gliwice
Oficjalna strona Piasta Gliwice poinformowała, że Mateusz Mak związał się z klubem rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
24-letni zawodnik w ostatnich tygodniach rozwiązał kontrakt z pierwszoligowym GKS-em Bełchatów. Po przenosinach jego brata - Michała, Mateusz starał się również przenieść się do lepszego zespołu występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak widać udało się, bo skrzydłowy podpisał kontrakt z obecnym liderem Ekstraklasy. Piłkarz ostatni raz na boisku przebywał 4 sierpnia 2014 roku, od tamtego czasu leczył kontuzję. W barwach GKS-u wystąpił w 54 meczach i zdobył 9 bramek. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na jego powrót na ekstraklasowe boiska.
Źródło: piast-gliwice.eu
-
AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Portugalia - Uzbekistan (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 22:00
-


AktualnościPortugalia - Uzbekistan w liczbach. Statystyki z meczu (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 21:42
-


AktualnościAnglia - Ghana podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 21:08
-



AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kolumbia - DR Konga | 24.06.2026Nowacki / 23 czerwca 2026, 18:08
-



AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kolumbia - DR Konga | 24.06.2026Nowacki / 23 czerwca 2026, 18:08
-

AktualnościZnamy podstawowe składy na mecz Portugalia - Uzbekistan (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 18:04





































