Oficjalnie: Marsylia rozpoczyna ambitny projekt. Najpierw trener, teraz dyrektor sportowy!

Przed tygodniem Olympique Marsylia zaprezentowało nowego szkoleniowca. Miejsce Francka Passiego zajął Rudi Garcia. Na tym jednak włodarze OM nie poprzestali. Dzisiaj oficjalnie zaprezentowali nowego dyrektora sportowego – Andoniego Zubizarretę.  

Wczoraj za porozumieniem stron została rozwiązana umowa dotychczasowego dyrektora Guntera Jacoba, którego zastąpi właśnie Hiszpan. Zubizaretta w latach 2010-2015 pełnił taką samą rolę w strukturach FC Barcelony, której w przeszłości był bramkarzem.

Nowy trener, a teraz dyrektor sportowy to część planu nowego właściciela Olympique, Amerykanina Franka McCourta, który zamierza odbudować potęgę klubu. W najbliższym czasie jest gotowy zainwestować w klub sporo pieniędzy, po czym włączyć się do walki o tytuł mistrza kraju oraz regularnie pojawiać się w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Choć na ten moment OM zajmuje zaledwie 11 miejsce w Ligue 1, ten sezon nie jest jeszcze stracony. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem McCourta, być może już w kolejnym sezonie uda się zagrać w najbardziej elitarnych rozgrywkach w Europie.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *