
Oficjalnie: Marek Motyka wraca na ławkę trenerską
Marek Motyka został nowym trenerem czwartoligowego LKS-u Śledziejowice. Dla 62-letniego szkoleniowca to powrót na ławkę trenerską po 1261 dniach przerwy.
Dla Marka Motyki jest to powrót na ławkę trenerską po blisko czteroletniej przerwie. Były piłkarz Wisły Kraków i ośmiokrotny reprezentant Polski ostatnio pracował w czwartoligowym Hetmanie Zamość, z którym zakończył współpracę 21 września 2017 roku.
Jako szkoleniowiec pracował też w ekstraklasie. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce prowadził: Szczakowiankę Jaworzno, Polonię Warszawa, Górnika Zabrze, Polonię Bytom oraz Koronę Kielce, z którą wywalczył awans do ekstraklasy.
LKS Śledziejowice rywalizuje obecnie w czwartej lidze małopolskiej (zachód). Po 13 rozegranych kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 17. punktów na koncie. Pierwszy mecz o punkty czeka go 20 marca. LKS Śledziejowice zagra na wyjeździe z Beskidem Andrychów.
-
EkstraklasaLegia Warszawa pożegna utalentowanego pomocnika? Spore zainteresowanie
Kamil Gieroba / 8 czerwca 2025, 14:57
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
Kwadrans futboluReprezentacja Polski wraca a my znowu musimy to oglądać... I KWADRANS FUTBOLU #163
Rafał Makowski / 7 czerwca 2025, 14:39
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59