Jamal Musiala z profesjonalnym kontraktem

Jamal Musiala, źródło fot. Twitter Bayern Monachium

Jamal Musiala podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Bawarczycy poinformowali na swojej stronie internetowej, że utalentowany zawodnik związał się z klubem do czerwca 2026 roku. Dla Musiali jest to pierwszy profesjonalny kontrakt z karierze.

Drogę Jamala Musiali do pierwszego składu Bayernu Monachium utorowała… pandemia. Otóż w skutek wstrzymania rozgrywek młodzieżowych Jamal Musiala został początkowo przesunięty do drugiego zespołu, a następnie do pierwszego składu niemieckiego giganta. Urodzony w Stuttgarcie piłkarz, zadebiutował w dorosłym zespole Bayernu 28 czerwca zeszłego roku.

Aktualny bilans Musiali w zespole Hansiego Flicka, to 26 rozegranych meczów i cztery strzelone gole. Według doniesień niemieckich dziennikarzy, młody zawodnik będzie zarabiał około 5 milionów euro rocznie. Na swoim profilu na twitterze, Jamal Musiala napisał:

“Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem swój pierwszy profesjonalny kontrakt z FC Bayern. W klubie i drużynie czuję się naprawdę dobrze. Bardzo dziękuję za okazane mi zaufanie! Nie mogę się doczekać następnych kilku lat.”

Piłkarz Bayernu Monachium nie tak dawno zdecydował, że w dorosłą reprezentacją, której barwy będzie chciał reprezentować będą Niemcy. Przypomnijmy, że Musiala w przeszłości grał w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec i Anglii.

Nuebel bliski odejścia z Bayernu. To zła wiadomość dla polskiego bramkarza


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *