Oficjalnie: Marcin Matysiak szkoleniowcem ŁKS-u Łódź

lkslodz.pl

Marcin Matysiak zastąpił Piotra Stokowca na stanowisku trenera ŁKS-u Łódź. 40-latek dotychczas prowadził drugoligowe rezerwy.

Beniaminek PKO BP Ekstraklasy znajduje się po 21. kolejce na ligowym dnie. W niedzielę ŁKS uległ w derbach Łodzi (0:2). Stokowiec nie poprawił sytuacji klubu i stery przejął dobrze znany w Łodzi – Marcin Matysiak.

Latem 2020 roku Marcin Matysiak rozpoczął pracę z rezerwami ŁKS-u, której owocem jest nie tylko rozwój sportowy wielu młodych piłkarzy i dwa sportowe awanse (pod jego wodzą ŁKS II Łódź awansował w imponującym stylu najpierw do trzeciej, a po poprzednim sezonie do drugiej ligi), ale i awans samego trenera do ekstraklasowego sztabu ŁKS-u, do czego doszło w październiku ubiegłego roku – podkreślono w komunikacie.

Był jednym z asystentów Stokowca. Dokonano też roszad w sztabie szkoleniowym. – Radosław Pęciak (asystent trenera), Michał Zapart (trener bramkarzy), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego), Rafał Majewski (trener analityk), Mateusz Traczyński (fizjoterapeuta), Jakub Niedomagała (fizjoterapeuta), Anna Olkiewicz (psycholog) i Jacek Żałoba (kierownik drużyny).

źródło: lkslodz.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x