
Oficjalnie: Lovren kończy reprezentacyjną karierę
Dejan Lovren potwierdził w czwartek, że nie wystąpi już dla reprezentacji Chorwacji.
Obrońca na swoim koncie ma 78 występów w narodowych barwach. Jego największe sukcesy to dwa medale mistrzostw świata. W Katarze sięgnął po brąz, a cztery lata wcześniej po srebro.
– To oświadczenie nie przychodzi mi łatwo i pisząc ten list staram się nie płakać, ale mam nadzieję, że poznaliście mnie już jako człowieka z sercem i człowieka, który nie ukrywa swoich emocji. Nadszedł dla mnie czas ostatecznego pożegnania się z chorwacką drużyną narodową, choć na zawsze pozostanę wielkim kibicem Vatreni i będę kibicował drużynie w każdym nadchodzącym meczu – napisał Lovren w mediach społecznościowych.
33-latek tym samym skupi się już jedynie na grze na poziomie klubowym. Obecnie występuje w Ligue 1, a konkretniej dla Olympique Lyon. Zimą powrócił do tego klubu po wielu latach. W przeszłości grał też między innymi dla Liverpoolu.
Dejan Lovren retires from international football, he won’t play for Croatian NT anymore.
#Croatia pic.twitter.com/HO7TmgyYry
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 23, 2023
-
Liga NarodówLiga Narodów: Hiszpania melduje się w półfinale. Przesądziły rzuty karne (WIDEO)
Karolina Kurek / 23 marca 2025, 23:29
-
Liga NarodówOficjalnie: Pau Cubarsi opuszcza zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii
Victoria Gierula / 21 marca 2025, 18:36
-
AktualnościLiga Narodów: Holandia remisuje z Hiszpanią. Niemcy wygrywają na San Siro (BRAMKI Z WSZYSTKICH MECZÓW)
Michał Szewczyk / 20 marca 2025, 23:03
-
PolecaneSantos straci kolejną posadę? Jest bliski zwolnienia
Kamil Gieroba / 20 listopada 2024, 17:21
-
Liga NarodówLiga Narodów: Pogrom w meczu Portugalia - Polska. Sześć goli w drugiej połowie (WIDEO)
Karolina Kurek / 15 listopada 2024, 22:45
-
AktualnościLiga Narodów: Anglia zrewanżowała się Grecji za porażkę na Wembley. Dwa debiuty (WIDEO)
Karolina Kurek / 14 listopada 2024, 22:41