Oficjalnie: ŁKS Łódź ściągnął Marka Kozioła oraz Stipe Juricia

lkslodz.pl

ŁKS Łódź ogłosił dziś pozyskanie dwójki zawodników – Marka Kozioła (ostatnio Korona Kielce) oraz Stipe Juricia z NK Siroki Brijeg.

Łodzianie byli o krok od PKO Ekstraklasy, lecz na ostatniej prostej ulegli w finale baraży z Górnikiem Łęczna (0:1) i marzenia o najwyższej klasie rozgrywkowej przełożono o dwanaście miesięcy.

“Rycerze Wiosny” zbroją się zatem przed Fortuna 1. Ligą. W poniedziałek z klubem rozstał się Arkadiusz Malarz, ale szybko znaleziono następcę na pozycji bramkarza, którym został Marek Kozioł, który był jasnym punktem Korony Kielce. – Mówi się często o nowosądeckim charakterze. Na pewno mi go nie brakuje i nie zabraknie także teraz – przekonuje golkiper.

Z kolei popołudniu klub potwierdził pozyskanie młodzieżowego reprezentanta Bośni i Hercegowiny – Stipe Juricia. 22-latek związał się z łódzkim klubem trzyletnim kontraktem. – Moje atuty? Jestem bardzo ambitnym zawodnikiem i zawsze daję z siebie maksimum na boisku. Mój największy atut to dobry instynkt strzelecki. Liczę, że wkrótce udowodnię wszystkim kibicom w Łodzi i wszystkim ludziom w klubie, że warto we mnie wierzyć – podkreśla sam piłkarz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.