Oficjalnie: Legia Warszawa przedłużyła umowę z Brazylijczykiem

Luquinhas

Luquinhas / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Luquinhas podpisał z Legią Warszawa nowy, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku kontrakt, który zawiera opcję przedłużenia o rok.

– Bardzo się cieszę, że przedłużyłem kontrakt i będę kontynuował swoją karierę w największym i najlepszym klubie w Polsce. Obiecuję dawać z siebie wszystko w każdym meczu, sprawiać kibicom radość i wiele powodów do dumy. Już nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań, które czekają na mnie i całą drużynę – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu Luquinhas.

– Przedłużenie kontraktu z jednym z kluczowych zawodników zespołu, mogę śmiało powiedzieć – gwiazdą naszej ligi, było dla nas bardzo ważnym krokiem w kontekście realizacji nie tylko najbliższych, ale i długofalowych celów. Luquinhas zaufał nam od samego początku, a nowy kontrakt zawodnika tylko potwierdza, że czuję się tutaj bardzo dobrze, systematycznie się rozwija i chce razem z Legią osiągać kolejne sukcesy. Jeśli będzie przez cały czas pracował z takim zaangażowaniem, pasją i pokorą, jego talent może naprawdę osiągnąć międzynarodowy pułap – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski. Do Legii trafił w lipcu 2019 roku z portugalskiego Desportivo Aves.

źródło: legia.com /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *