Oficjalnie: Król strzelców II Ligi w Polonii Warszawa

kspolonia.pl


31-letni napastnik Michał Fidziukiewicz odszedł z Motoru Lublin i zasilił Polonię Warszawa, która awansowała na trzeci poziom rozgrywkowy.

Piłkarze Czarnych Koszul okazali się najlepsi w III Lidze Grupy I i o jedno “oczko” wyprzedzili Legionowo Legionowa. Ambicje są w stołecznym klubie większe, dlatego ściągnęli króla strzelców zakończonych rozgrywek II Ligi. Michał Fidziukiewicz związał się z Polonią roczną umową, która może zostać przedłużona.

– Nie zastanawiałem się długo nad podpisaniem umowy z Polonią Warszawa. Dyrektor sportowy Piotr Kosiorowski był bardzo konkretny i szybko osiągnęliśmy porozumienie. Bardzo się cieszę, że tutaj jestem – Polonia ma swoją historię i jest tutaj naprawdę wyjątkowy klimat. Przychodzę tutaj, aby wspólnie osiągnąć sukces – mówi snajper.

– Nie mogę się doczekać, kiedy pojawię się na pierwszym treningu. Polonia jest znana w Polsce i zawodnicy, którzy tutaj przychodzą są świadomi jakie barwy reprezentują. Chciałbym przywitać się ze wszystkimi kibicami i wierzę, że razem będziemy walczyć, by Polonia szła do góry. W każdym meczu będę dawał z siebie wszystko i strzelał jak najwięcej bramek – dodał.

źródło: kspolonia.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.