Oficjalnie: Koniec spekulacji! Papszun z nowym kontraktem

Papszun

Zdjęcie: Raków Częstochowa

Marek Papszun podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa.

Papszun był jedną z najważniejszych postaci w budowie ambitnego projektu w Częstochowie. Wraz z końcem sezonu wygasał mu kontrakt, ale w klubie są zadowoleni ze współpracy. Dlatego postanowiono przedłużyć umowę do końca sezonu 2022/23.

– To dla nas wszystkich bardzo szczególny moment – podkreśla Michał Świerczewski – Dziś potwierdziło się, że warto budować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Byliśmy zdeterminowani, by trener kontynuował pracę w klubie. Cieszę się z podpisania nowej umowy z Markiem Papszunem, bo wszyscy wiemy, jak ważny przed nami czas.

Ostatnie lata przyniosły dla Rakowa historyczne sukcesy, ale najbliższe miesiące postawią przed nami jeszcze ambitniejsze wyzwania. Podpisanie nowej umowy z trenerem Papszunem pozwoli nam kontynuować dalszą wizję rozwoju klubu – mówi przewodniczący Rady Nadzorczej, Wojciech Cygan.

Papszun w ostatnich tygodniach był łączony z pracą w Legii Warszawa, a konkretne zainteresowanie wyraził Dariusz Mioduski. Jednakże ten ruch kończy spekulacje, a legioniści będą musieli postawić latem na innego szkoleniowca. Do końca sezonu stołecznych prowadzi Aleksandar Vuković.

Źródło: Raków Częstochowa/własne


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.