Oficjalnie: Kolejny piłkarz Realu przedłużył umowę!

Real Madryt kontynuuje politykę przedłużania kontraktów ze swoimi zawodnikami. Po Tonim Kroosie oraz Luce Modriciu przyszła kolej na wychowanka “Królewskich” Lucasa Vazqueza. 

Oficjalna strona Realu Madryt poinformowała, że doszła do porozumienia z Lucasem Vazquezem w sprawie przedłużenia kontraktu. Nowa umowa Hiszpana będzie obowiązywać teraz do 30 czerwca 2021 roku, czyli o rok dłużej niż poprzednia. 25-letni pomocnik był jednym z najmniej zarabiających zawodników Realu, otrzymując rocznie ok. 1 miliona euro. Nowe porozumienie zakłada oczywiście podwyżkę wynagrodzenia.

Wychowanek Realu w lecie 2014 roku podążył drogą, którą obiera większość młodych zawodników “Królewskich” – wypożyczenie do innego klubu w poszukiwaniu minut. Vazquez trafił więc do Espanyolu. Dobre występy w katalońskim zespole zaowocowały powrotem do macierzystego klubu już po roku. Od tamtej pory, poprzez pracę i poświęcenie, skrzydłowy stał się ważnym ogniwem zespołu Realu. W obecnych rozgrywkach Lucas wystąpił w 11 spotkaniach, w których zanotował jedno trafienie.

Podobnie jak w przypadku kolegów, zawodnik jutro o 13:00 będzie do dyspozycji dziennikarzy w sali prasowej Santiago Bernabeu, gdzie podpisze kontrakt i odpowie na kilka pytań.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *