liverpoolfc.com

Dni Mamadou Sakho w Liverpoolu wydają się być policzone. Jurgen Klopp nie korzysta z usług Francuza, odkąd  ten rzekomo złamał regulamin klubowy. 

Rok 2016 jest dla reprezentanta Francji wyjątkowo pechowy. W kwietniu, po półfinałowym spotkaniu Ligi Europy z Borussią Dortmund, UEFA wszczęła wobec niego śledztwo w sprawie stosowania dopingu. W momencie ukazania się tej informacji Liverpool postanowił odsunąć swojego zawodnika od składu, by nie ponosić dalszych konsekwencji. Przez to Sakho nie zagrał w finale rozgrywek, a jak się później okazało nie pojechał także na EURO rozgrywane w jego kraju.

Następnie w trakcie letnich przygotowań do sezonu Jurgen Klopp odsunął zawodnika od składu. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że Sakho złamał regulamin klubowy, co poskutkowało taką, a nie inną decyzją Niemca. W ostatnim czasie 26-latek otrzymał możliwość pracy z zespołem, jednak nie wydaje się, by po takim czasie miał jeszcze czego szukać na Anfield.

Zimowe okienko transferowe ma być tym, w którym drogi obu stron się rozejdą. Na ten moment nie wiadomo, jaki kierunek preferuje Sakho.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *