

Największe gwiazdy „Blancos” przedłużają kontrakty
Podobnie jak w ostatnim czasie w Tottenhamie, obecnie w Barcelonie, tak również i w Realu dbają o odpowiednie kontrakty dla swoich największych gwiazd. W ostatnim czasie nowe umowy ze Spurs podpisali Eriksen, Dier czy Dele Alli, a klub jest już o krok od porozumienia z Llorisem oraz Alderweireldem. O sytuacji w Barcelonie możecie zaś przeczytać tutaj. W Madrycie ogłoszenie porozumień jest kwestią dni.
Dobrze poinformowani w środowisku Realu hiszpańscy dziennikarze podali, że Cristiano Ronaldo ustalił już warunki i podpisał nową umowę, która będzie obowiązywać do 2021 roku. Identyczną drogę obrał Gareth Bale, zaś Keylor Navas dostał podwyżkę oraz wydłużył czas obowiązywania kontraktu z klubem.
Co ciekawe, kolejni gracze mieli już ustalić warunki nowych umów i do zatwierdzenia ich brakuje tylko podpisów pod porozumieniem. Do tej grupy należą Toni Kroos oraz Luka Modrić, dwa filary środka pola "Królewskich".
Z kolei sytuacja Pepe, którego kontrakt wygasa wraz z końcem obecnego sezonu ma zostać poruszona po przerwie na reprezentacje. Stoper Realu wraz z Cristiano Ronaldo zostali powołany na spotkania eliminacji do MŚ 2018.
-
AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-



AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-


AktualnościHiszpania - Belgia szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 23:51
-


AktualnościHiszpania - Belgia podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 20:10
-

AktualnościFrancja – Maroko 2:0: Kylian Mbappé zapewnił awans do półfinału, Maroko kończy historyczny marszNowacki / 10 lipca 2026, 15:05
-

AktualnościJeremy Doku stracił miejsce w podstawowym składzie Belgii, ale może odzyskać je w ćwierćfinale z HiszpaniąNowacki / 10 lipca 2026, 14:21




































