Oficjalnie: Nowy kontrakt Modricia!

Przed kilkoma dniami Real poinformował, że nową umową z klubem związał się Toni Kroos. W ślady Niemca poszedł teraz inny z piłkarzy “Królewskich” Luka Modrić.

Obie strony doszły jakiś czas temu do całkowitego porozumienia, a dzisiaj nastąpiło jego oficjalne ogłoszenie. Chorwat przedłuży umowę do 30 czerwca 2020 roku. Poprzednia umowa wiązała go z “Blancos” do 2018 roku. W momencie wygasania nowego kontraktu Modrić będzie miał na karku 34 lata. Kapitan reprezentacji narodowej nie raz przyznawał, że nic nie cieszy go bardziej niż gra w Realu i zamierza zakończyć tutaj swoją karierę.

“Lukita” dołączył do Realu w 2012 roku z Tottenhamu i od tamtej pory zagrał w białych barwach 180 spotkań. Wraz z Realem zdobył dwie Ligi Mistrzów, dwa Superpuchary Europy, Klubowe Mistrzostwo Świata, Puchar Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. W grudniu będzie miał szansę dopisać sobie drugi puchar za KMŚ.

Podobnie jak wcześniej Kroos, tak i Modrić jutro o godz. 13:30 spotka się z dziennikarzami na konferencji w sali prasowej na Santiago Bernabeu.

Umowy dla Kroosa i Modricia to część polityki Realu polegająca na zatrzymaniu swoich największych gwiazd na jak najdłuższy okres czasu. Następni w kolejce już czekają, a ogłoszenie porozumień to kwestia kolejnych tygodni.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *