blank
Udostępnij:

Oficjalnie: Kapitan Chelsea FC zawieszony na jeden mecz w Premier League

Reece James został zawieszony na jeden mecz i ukarany grzywną w wysokości 90 tysięcy funtów w związku z incydentem w tunelu po wrześniowej porażce jego zespołu z Aston Villą (0:1).

Kapitan The Blues przyznał się do używania niewłaściwych, obraźliwych i obelżywych słów oraz zachowań w stosunku do sędziego. Wcześniej donoszono, że reprezentant Anglii skonfrontował się z sędzią Jarredem Gillettem.

W zeszłym miesiącu James nabawił się problemów ze ścięgnem podkolanowym na treningu. Jego zachowanie po przegranym spotkaniu wywołał burzę. Londyńczycy kończyli spotkanie w osłabieniu, po tym jak francuski obrońca Malo Gusto został wyrzucony z boiska w 58. minucie za faul na Lucasie Digne.

The Blues zajmują 11. miejsce w Premier League po wygraniu zaledwie dwóch z pierwszych siedmiu meczów ligowych pod wodzą nowego menedżera, Mauricio Pochettino. Nie jest jasne, czy James zdąży się wykurować w tym miesiącu, choć spekuluje się, że będzie przygotowany do pełnych obrotów po październikowej przerwie na reprezentacje.