

Oficjalnie: Kante z nowym kontraktem
N'Golo Kante podpisał z Chelsea nową umowę na kolejne pięć lat. Francuz od czasu przeprowadzki do Chelsea z Leicester City latem 2016 r., odegrał kluczową rolę, gdy "The Blues" zdobyli mistrzostwo Anglii.
27-latek był w podstawowym graczem we wszystkich meczach obecnej kampanii Premier League.
Po podpisaniu nowego kontraktu Kante powiedział: Cieszę się, że mogę spędzić więcej czasu z Chelsea, to były dwa piękne lata i chciałbym, aby było ich jeszcze więcej. Odkąd się pojawiłem, całkowicie poprawiłem się jako zawodnik, rzuciłem wyzwanie sobie i dostałem nagrody, o których nigdy nie myślałem. Lubię miasto, lubię ten klub i cieszę się, że mogę tu być przez kolejne lata.
Dyrektor klubu Marina Granovskaia dodała: Cieszymy się, że N'Golo podpisał nowy kontrakt i wiąże i swoją długoterminową przyszłość z Chelsea.
Poza boiskiem jestem również profesjonalistą i pokornym człowiekiem, mimo że jestem mistrzem świata i dwukrotnym zwycięzcą Premier League.
Kante zadebiutował w Chelsea w grze otwierającej sezon 2016/17, z West Ham United. "The Blues" wtedy wygrało 2-1 na Stamford Bridge.
-
AktualnościKolumbia - Portugalia oceny zawodników po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:32
-


AktualnościDR Konga - Uzbekistan oceny piłkarzy po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:30
-


AktualnościDR Konga - Uzbekistan pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:15
-


AktualnościKolumbia - Portugalia liczby meczu. Strzały, posiadanie, sytuacje (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:13
-

AktualnościAlgieria - Austria wyjściowe składy. Znamy podstawowe jedenastki (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 3:09
-

AktualnościZnamy podstawowe składy na mecz Jordania - Argentyna (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 3:06





































