Oficjalnie: Kacper Bieszczad z nowym kontraktem

PKO Ekstraklasa (Twitter)

Kacper Bieszczad parafował nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024. 

Kacper Bieszczad od kilku tygodni zachwyca piłkarską Polskę akcją “Murowane Pomaganie”, w której za zachowanie czystego konta wpłaca 1000 złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. Do inicjatywy zaproponowanej przez bramkarza Zagłębia Lubin dołączają kolejni piłkarze m.in. Kacper Tobiasz z Legii Warszawa czy Vladan Kovacević z Rakowa Częstochowa.

19-latek w tym sezonie zachował już dwa czyste konta w lidze i stanowi pewny punkt w wyjściowej jedenastce trenera Piotra Stokowca. Dobrą postawą między słupkami zapracował na nowy kontrakt. Bieszczad z Miedziowymi parafował dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2024 roku. W kontrakcie znalazła się opcja przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

– Podpisanie kontraktu z Kacprem Bieszczadem wpisuje się w politykę naszego Klubu. Kacper w ostatnim czasie jest jednym z ważniejszych piłkarzy, więc bardzo cieszę się, że doszło do podpisania umowy. Wszystkie strony są świadome celu, jaki nam przyświeca zarówno w rozwoju zawodnika, jak i naszego klubu. Kacper, myślę, że będziesz zachowywał dużo czystych kont. Życzymy Ci powodzenia – powiedział dyrektor pionu sportowego Piotr Burlikowski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Kacper Bieszczad jest wychowankiem akademii Zagłębia Lubin. W pierwszym zespole zadebiutował 10 lipca 2020 roku w meczu z Wisłą Płock. Jego zespół przegrał 0:1 po golu Mateusza Szwocha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x