Oficjalnie: Kabak wypożyczony do Norwich
Klub z Carrow Road poinformował o pozyskaniu tureckiego obrońcy na zasadzie wypożyczenia.
Kabak został sprowadzony z Schalke na roczne wypożyczenie z możliwością transferu definitywnego po zakończeniu trwającego sezonu. 21-latek w nowych barwach będzie nosił numer 15.
Pomimo młodego wieku, defensor może pochwalić się sporym doświadczeniem na boiskach całej Europy. Grał w Schalke, Liverpoolu, a ponadto zaliczył 12 występów dla reprezentacji Turcji.
W rozmowie dla canaries.co.uk, Kabak nie ukrywał zadowolenia z przenosin w nowe miejsce:
- Bycie członkiem tej rodziny to dla mnie zaszczyt. Nie mogę się doczekać gry w obecności fanów i zdobywania punktów.
- Rozmawiałem już z trenerem. Jestem zachwycony zarówno projektem, jak i tym, co mi powiedział. Pokładam wiarę w niego i w ten projekt.
- W Premier League grałem już w zeszłym roku i bardzo mi się podobało, dlatego też się tu znalazłem - chcę kontynuować tę przygodę i wnieść jakość do drużyny. Będziemy ciężko pracować, żeby wygrywać mecze oraz uszczęśliwiać kibiców.
źródło: canaries.co.uk
-

AktualnościRobert Lewandowski ma pięć ofert. Czeka na wybory w Barcelonie przed ostateczną decyzjąDamian Nowacki / 12 lutego 2026, 20:34
-

AktualnościRobert Lewandowski blisko MLS? Chicago Fire proponuje dwuletni kontraktDamian Nowacki / 10 lutego 2026, 15:43
-

AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32




































