Oficjalnie: John Terry z powrotem w Chelsea FC, nowa rola w akademii

Getty Images

41-letni John Terry został konsultantem akademii londyńskiej Chelsea FC. Swoją rolę będzie pełnić w niepełnym wymiarze godzinowym.

Były kapitan The Blues, John Terry będzie uczestniczyć w dyskusjach trenerskich z kolegami, mentorami akademii i wspierać dialog z rodzicami. Rozpocznie pracę w niepełnym wymiarze godzinowym na początku stycznia.

Z przyjemnością ogłaszam, że wracam do domu i podjąłem się roli konsultanta w akademii Chelsea FC napisał Terry na “Twitterze”. Oprócz prowadzenia sesji coachingowych w terenie będę brał udział w dyskusjach trenerskich w całej naszej akademii – dodał.

– Elastyczność jest korzystna zarówno dla Johna, jak i akademii, ponieważ pozwala mu dalej rozwijać własne umiejętności trenerskie wraz z innymi zobowiązaniami, a jednocześnie jest optymalnie wykorzystywana w naszym programie rozwoju – czytamy w komunikacie Chelsea.

Terry przeszedł przez system akademii Chelsea i wystąpił w simie 717 seniorach dla klubu ze Stamford Bridge, zdobywając 17 trofeów, w tym pięć tytułów Premier League i jedną Ligę Mistrzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.