Oficjalnie: Janusz Niedźwiedź zwolniony z Widzewa Łódź

Janusz Niedźwiedź | Widzew Łódź

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Widzew Łódź po siódmej kolejce PKO Ekstraklasy, zwolnił Janusza Niedźwiedzia. Szkoleniowiec prowadził zespół od czerwca 2021 roku.

Władze klubu z Łodzi, po dwóch kolejnych porażkach ze Śląskiem Wrocław (0:2) i Legią Warszawa (1:3) rozstali się z 41-letnim Niedźwiedziem. Trener z Widzewem awansował w 2022 roku do PKO Ekstraklasy i zajął z Widzewem dwunaste miejsce, po kiepskiej rundzie wiosennej.

– Jako Zarząd zdecydowaliśmy, że drużyna potrzebuje w tym momencie sezonu zmiany, a okres przerwy na kadrę będzie do tego najbardziej odpowiedni. Na pierwszym miejscu stawiamy interes Klubu – powiedział prezes Widzewa Łódź, Michał Rydz.

Dla Niedźwiedzia, to była pierwsza praca w elicie. Przed łodzianami trenował jeszcze Górnik Polkowice, Stal Rzeszów, NKP Podhale, Jarotę Jarocin i Radomiak Radom. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy jeszcze dziś. W mediach przewija się Daniel Myśliwiec. W środę o godz. 9:30 odbędzie się premierowa konferencja prasowa z jego udziałem. Transmisję przeprowadzi WidzewTV.

źródło: widzew.com / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.