Oficjalnie: Jan Grzesik przedłużył kontrakt z ŁKS-em

lkslodz.pl

Jan Grzesik przedłużył o rok dotychczasową umowę z ŁKS-em Łódź i będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

24-letni prawy obrońca do Łodzi trafił przed sezonem 2018/2019 z drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. W minionych rozgrywkach ligowych Fortuny 1. Ligi rozegrał 29 meczów, w tym 28 rozpoczynał od pierwszych minut.

– Janek to przykład zawodnika, którego transfer rok temu dla wielu mógł nie być tak oczywisty jak dla nas, wszak trafił do nas z drugiej ligi. Teraz, w niecały rok, boiska drugoligowe Janek zamienia na ekstraklasowe, na co w pełni zasłużył – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Ambicje Janka są spójne z ambicjami klubu, więc czas, aby na dłużej zagościć w miejscu, gdzie Janek i ŁKS powinni być, czyli w ekstraklasie – dodał.

ŁKS Łódź przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy pewnie pokonał Koronę Kielce (3:0). W piątek prezydent Łodzi Hanna Zdanowska nie wydała zgody na organizację imprez masowych na stadionie przy al. Unii. Powodem jest brak zabezpieczeń na arenie, które zagrażają bezpieczeństwu kibiców. A przypomnijmy, że już za trzy dni swoje domowe spotkanie na tym stadionie rozegra ŁKS. Wciąż nie wiadomo jaka liczba kibiców pojawi się na stadionie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *