Oficjalnie: Jan Grzesik przedłużył kontrakt z ŁKS-em

lkslodz.pl

Jan Grzesik przedłużył o rok dotychczasową umowę z ŁKS-em Łódź i będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

24-letni prawy obrońca do Łodzi trafił przed sezonem 2018/2019 z drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. W minionych rozgrywkach ligowych Fortuny 1. Ligi rozegrał 29 meczów, w tym 28 rozpoczynał od pierwszych minut.

– Janek to przykład zawodnika, którego transfer rok temu dla wielu mógł nie być tak oczywisty jak dla nas, wszak trafił do nas z drugiej ligi. Teraz, w niecały rok, boiska drugoligowe Janek zamienia na ekstraklasowe, na co w pełni zasłużył – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Ambicje Janka są spójne z ambicjami klubu, więc czas, aby na dłużej zagościć w miejscu, gdzie Janek i ŁKS powinni być, czyli w ekstraklasie – dodał.

ŁKS Łódź przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy pewnie pokonał Koronę Kielce (3:0). W piątek prezydent Łodzi Hanna Zdanowska nie wydała zgody na organizację imprez masowych na stadionie przy al. Unii. Powodem jest brak zabezpieczeń na arenie, które zagrażają bezpieczeństwu kibiców. A przypomnijmy, że już za trzy dni swoje domowe spotkanie na tym stadionie rozegra ŁKS. Wciąż nie wiadomo jaka liczba kibiców pojawi się na stadionie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi