Oficjalnie: Jakub Wójcicki żegna się z Zagłębiem Lubin

zaglebie.com


Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż wygasający 30 czerwca 2022 roku kontrakt Jakuba Wójcickiego nie zostanie przedłużony, w efekcie czego po zakończeniu obecnego sezonu 33-letni obrońca odejdzie z naszego Klubu.

Jakub Wójcicki został zawodnikiem KGHM Zagłębia na początku sierpnia 2020 roku, trafiając do Lubina z Jagiellonii Białystok. Debiut w barwach Miedziowych zaliczył w 2. kolejce rozgrywek 2020/21 podczas wygranego spotkania z Wartą Poznań. Dotychczas prawy obrońca, występujący również na pozycji skrzydłowego, zagrał w koszulce KGHM Zagłębia 27 razy i zanotował jedną asystę.

– Kubie Wójcickiemu z dniem 30 czerwca 2022 kończy się umowa i z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Kubie za okres gry w Zagłębiu. Bardzo doświadczony, fantastyczny, ambitny chłopak, który oddawał zawsze wszystko to, co najlepsze Zagłębiu. Jednakże kończy się jakiś etap i postanowiliśmy, że kontraktu nie przedłużymy. Także życzymy Kubie wszystkiego najlepszego i powodzenia. Będziemy go tu bardzo pozytywnie i bardzo miło wspominaćpowiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

źródło: informacja prasowa, zaglebie.com /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.