Oficjalnie: Jakov Puljić w Jagiellonii Białystok

jagiellonia.pl

26-letni Jakov Puljić związał się z Jagiellonią Białystok do końca rozgrywek 2021/22 z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Chorwat przez niespełna trzy sezony występował w HNK Rijeka.

– Warunki są znakomite, nie zostaje mi nic innego jak ciężko trenować i udowodnić swoją wartość.  Wydaje się, że wszystko jest odpowiednio poukładane – stwierdził nowy nabytek “Jagi”. – Chcę pokazać się z dobrej strony. Myślę, że Jagiellonia będzie idealnym miejscem do zrealizowania tego celu. Zdaję sobie sprawę, że dziewiąte miejsce po rundzie jesiennej nikogo tutaj nie satysfakcjonuje. W poprzednich latach Jagiellonia należała do ścisłej czołówki, dwukrotnie minimalnie przegrywając walkę o mistrzostwo oraz w ubiegłym sezonie w finale rozgrywek o Puchar Polski. Bardzo bym chciał odnieść tutaj jakiś duży sukces i wierzę, że to mi się uda – dodał.

Napastnik postara się przekonać do siebie białostocką publiczność. Patryk Klimala, który w rundzie jesiennej był kluczową postacią w zespole w styczniu zasilił Celtic Glasgow. – Szkoleniowiec powiedział, czego ode mnie oczekuje. Sam klub, jego organizację, ludzi w nim pracujących oraz kibiców bardzo zachwalali moi rodacy, Zoran Arsenić i Krsevan Santini. Wszyscy mówili o Jadze w samych superlatywach – zakończył.

źródło: jagiellonia.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi