Oficjalnie: Iwo Kaczmarski w Rakowie Częstochowa

rakow.com / twitter

16-letni Iwo Kaczmarski został pozyskany przez Raków Częstochowa z Korony Kielce. Beniaminek PKO Ekstraklasy zapłacił za utalentowanego pomocnika 350 tysięcy euro. Podpisał kontrakt do 31 grudnia 2023 roku.

Iwo urodził się 16 kwietnia 2004 roku w Kielcach. Mierzy 183 centymetry i występuje na pozycji środkowego pomocnika. W trwających rozgrywkach rozegrał 17 meczów w barwach Złocisto-Krwistych. Jest młodzieżowym reprezentantem Polski. Wychowanek Korony ma za sobą także debiut w PKO Ekstraklasie.

W kampanii 2019/20 zaliczył 4 spotkania. Udało mu się nawet strzelić bramkę, co miało miejsce w ostatniej kolejce zeszłego sezonu w starciu z ŁKS-em.

Bardzo cieszymy się z pozyskania Iwo Kaczmarskiego do naszego zespołu. Jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem i jego transfer wpisuje się w filozofię Rakowa. Mimo młodego wieku Iwo grał już w seniorach w I lidze, ma też już za sobą debiut w PKO Ekstraklasie. Mamy nadzieję, że w naszym klubie rozwinie się jeszcze bardziej i pokaże pełnię swoich umiejętności – powiedział dyrektor sportowy Czerwono-Niebieskich, Paweł Tomczyk.

źródło: rakow.com /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *