Oficjalnie: Inzaghi trenerem Interu
Inter Mediolan potwierdził dzisiaj zatrudnienie Simone Inzaghiego w roli głównego szkoleniowca.
Inzaghi podpisał dwuletni kontrakt z nowym klubem. "Nerazzurri" to świeżo upieczony mistrz Włoch. Jednak Antonio Conte zrezygnował z posady na San Siro wobec problemów finansowych. Włodarze zapowiadali możliwość sprzedaży kilku zawodników i ograniczania kosztów.
🚨 | ANNUNCIO
Simone Inzaghi è il nuovo allenatore dell'Inter! ⚫🔵
👉 https://t.co/dkHJDP4Ler#WelcomeSimone #IMInter pic.twitter.com/Z0sQLaukIB
— Inter ⭐⭐ (@Inter) June 3, 2021
Inzaghi ostatnio prowadził Lazio. Był już nawet dogadany w sprawie nowej umowy, ale ostatecznie postanowił przenieść się do większego klubu. 45-latek prowadząc rzymian zdobył Puchar Włoch i Superpuchar.
Wraz z przyjściem Simone wyjaśniła się także przyszłość Romelu Lukaku. Największa gwiazda Interu potwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów, że nie ma zamiaru odchodzić z klubu.
Official, confirmed. Simone Inzaghi has signed his contract as new Inter manager until June 2023. He already called Romelu Lukaku three days ago to keep him as key part of Inter project. ⚫️🔵 #Inter
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 3, 2021
-

AktualnościSzatnia Hiszpanii w ekstazie po 2:0 nad Francją. Marc Cucurella: „Co za pieprzony recital!”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:45
-


AktualnościHiszpania awansowała do finału MŚ 2026 po zwycięstwie 2:0 nad Francją – De la Fuente nieprzegrany w 14 meczach














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:03
-


AktualnościAnglia – Argentyna: półfinał MŚ w Atlancie. Mecz o 21:00














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:41
-


AktualnościPedro Porro strzelił gola i zapewnił awans Hiszpanii – 2:0 z Francją w półfinale MŚ














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:04
-

AktualnościFrancja z najniższym xG w historii mundiali – 0,3 w przegranej 0:2 z Hiszpanią














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:35
-

AktualnościMarcos Llorente odpowiada na zarzuty Francji po półfinale MŚ: „Wygraliśmy, bo byliśmy lepsi”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:02




































