

Oficjalnie: Ings i Bogdan w Liverpoolu
Danny Ings i Ádám Bogdán zostali nowymi zawodnikami Liverpoolu. Obydwaj piłkarze trafią na Anfield Road od 1 lipca, kiedy to wygasną umowy z ich obecnymi klubami.
Bogdán jest bramkarzem, który ostatnio był graczem Boltonu Wanderers. Włodarze "The Reds" zatrudnili go, aby rywalizował z Simonem Mignoletem, który po odejściu Brada Jonesa był jednym wartościowym golkiperem w drużynie. Węgier rozegrał 104 mecze w Anglii.
Z kolei Ings był zawodnikiem Burnley. W ubiegłym sezonie zagrał w 35 meczach w których strzelił 11 goli i zanotował 4 asysty. Jego zespół spadł jednak z Premier League więc napastnik wykorzystał okazję i opuścił drużynę.
Inne kluby które chciały go pozyskać to Real Sociedad, Manchester United i Tottenham Hotspur.
Źródło: liverpoolfc.com
-
AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-



AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-


AktualnościNorwegia - Senegal statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:01
-


AktualnościFrancja - Irak statystyki. Strzały, posiadanie i kluczowe liczby (22.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:01
-

AktualnościStatystyki meczowe Jordania - Algieria. Liczby i dane po meczu (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:00
-

AktualnościArgentyna - Austria oceny piłkarzy po spotkaniu (22.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:00




































