

Oficjalnie: Huszti wraca da Bundesligi
Szabolcs Huszti wraca do Bundesligi. Węgierski pomocnik podpisał z Eintrachtem Frankfurt umowę obowiązującą do 2017 roku.
Huszti występował ostatnio w chińskim klubie Changchun Yatai. Piłkarz grał już w Bundeslidze do której trafił w 2006 roku. Od tego czasu aż do 2014 roku był graczem Hannoveru 96. W tym czasie wystąpił w 153 meczach i strzelił 43 gole.
Zawodnik chce dobrze zaprezentować się w nowym zespole:
- Chcę się jak najlepiej zaprezentować w barwach Orłów. Występy w jednej z najsilniejszych lig świata będą dla mnie ogromnym zaszczytem.
Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: eintracht-frankfurt.de/transfermarkt.pl
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-

AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-

AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51





































