Oficjalnie: Hajduk Split zwolnił prezesa i trenera

https://www.facebook.com/photo/?fbid=687648960151625&set=a.546023940980795

Hajduk Split pożegnał się zarówno z prezesem klubu jak i dotychczasowym pierwszym trenerem. Lukša Jakobušić i Mislav Karoglan odchodzą z chorwackiego klubu.

W ostatni weekend Hajduk Split przegrał z Rijeką 0:1 i praktycznie pogrzebał swoje szanse na mistrzostwo kraju. Na ten moment tracą do pierwszego miejsca aż dziesięć punktów. Nic dziwnego więc, że postanowiono pożegnać się z pracującym tam od półtorej roku trenerem, Mislavem Karoglanem.

– HNK Hajduk i trener Mislav Karoglan doszli do porozumienia w sprawie wzajemnego rozwiązania kontraktu i od dziś do końca bieżącego sezonu pierwszym zespołem będzie kierować trener Jure Ivanković, były asystent głównego trenera – czytamy na oficjalnej stronie.

Drugą ofiarą został prezes klubu, Lukša Jakobušić. Ten pożegnał się z zespołem po czterech latach. Tymczasowym prezesem została Marinka Akrap.

– Chciałbym podziękować wszystkim ludziom w klubie, wszystkim, z którymi pracowałem przez ostatnie trzy i pół roku, a zwłaszcza fanom za ich miłość i pasję. Jak każdy kibic popieram wszelkie decyzje podejmowane w interesie Klubu – powiedział Jakobušić żegnając się z Hajdukiem.

źródło: Hajduk SplitDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.