Oficjalnie: Ginter zapowiada zmianę klubu
Matthias Ginter potwierdził w mediach społecznościowych, że latem opuści Borussię Moenchengladbach.
Defensorowi latem wygasa kontrakt z dotychczasowym pracodawcą. Tym samym będzie mógł samodzielnie wybierać kolejny klub. Niemieckie media najczęściej łączą zawodnika z Bayernem Monachium.
Wyświetl ten post na Instagramie
- Jest mi bardzo trudno zrobić ten krok, ale zdecydowałem się na inną ścieżkę kariery dla mojego rozwoju osobistego i zawodowego. Dużo zawdzięczam Borussii. Zawsze będę miał w sercu ten klub i jego kibiców. Przed nami druga część sezonu. Każdy, kto mnie zna, wie, że dam z siebie wszystko, by osiągnąć cele, które wciąż są możliwe - wyjaśnił zawodnik.
Ginter opuszcza Borussię po pięciu latach gry. Decyzja raczej nie dziwi, klub z Moenchengladbach rozczarowuje w tym sezonie. Po siedemnastu kolejkach jest dopiero czternasty w tabeli Bundesligi, tuż nad strefą spadkową. Z Bayernem Matthias miałby gwarantowaną grę co roku o trofea.
-

AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-


AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-


AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
-


AktualnościAston Villa rozważa transfer Ibrahima Mbaye z Paris Saint‑GermainNowacki / 25 marca 2026, 15:11
-

AktualnościBayern Monachium wyklucza sprzedaż Michaela Olise latem - kontrakt do 2029 roku i brak klauzuli odstępnegoNowacki / 25 marca 2026, 14:26
-

AktualnościCristiano Ronaldo Jr. trenował w akademii Realu Madryt - możliwy transfer do La FabricaNowacki / 25 marca 2026, 13:47
































